Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-36752 (5672411)
Зареєстровано:3 Липня 2019
Тема звернення:Робота закладів ресторанного господарства
Відповідальний:Головний спеціаліст по взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобіга [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Новіков Володимир Євгенійович
Дата контролю:18 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В моєму будинку по вулиці Рейтарська 17 відкрили бар. Прямо під моїми вікнами. Бар працює офіційно до 22 години. Але він не закривається майже до 2-ї години ночі і на вулиці , прямо під вікнами кожну ніч маса молодих людей стоїть з алкоголем в руках, вони галасують, смітять і не дають спати . Я зверталася до працівників бару з проханням не порушувати правила, але все марно. Чи це законно? прямо посеред вулиці відкрито пити алкогольі
Будь ласка, допоможіть
Дякую