Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39251 (5688375)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! Прошу звернути вашу увагу, що на тротуарі під будинком з написом ”Київгума” по провулку Руслана Лужевського систематично порушуються правила паркування. Автомобілі повністю перекривають пішохідну частину, пішоходи, в тому числі з колясками, вимушені йти по проїжджій частині, наражаючи себе під небезпеку. Прошу встановити на тротуарі стовпчики, які б унеможливили заїзд авто на тротуар і забезпечити безпечне пересування пішоходів в цій зоні.