Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39364 (5688863)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”УЗН” [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Філінська Л.Д.
Дата контролю:4 Вересня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Не працює освітлення стовпів на озері ”Позняки” та біля озера у парку на перетині григоренка та драгоманова.