Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-43094 (5710289)
Зареєстровано:9 Жовтня 2019
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ЖЕД - 303 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Борисенко Валентина Павлівна
Дата контролю:14 Жовтня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вже третій раз залишаю скаргу на незаконні дії працівників ЖЕКу 303 і вимагаю розібратися на вищому рівні, ніж началник означеного ЖЕКу, бо від тих чиновників отримую лише відписки (скріншот такої додаю).
В нас у під’їзді заварили сміттепровод.
За законом це має відбуватись так: ”В існуючих багатоповерхових житлових будинках дозволяється закриття сміттєпроводу у разі проведення оброблення (перероблення) побутових відходів шляхом обладнання всіх квартир утилізаторами (подрібнювачами) залишків харчових продуктів та письмової згоди всіх мешканців цих будинків за погодженням з балансоутримувачем цих будинків. (п. 2.17.)
Інформація отримана на вашому-ж сайті, ось посилання: http://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=23757016
В нашому під’їзді половина мешканців такої згоди (на заварення сміттепровода) на надавали, у нас мешкають літні люди та інваліди, які в силу віку і хвороб не взмозі виносити сміття на вулицю. Нам не встановлювали, як того вимигає закон, утилізатори (сміттеподрібнювачі) у кожну квартиру і не проводили дезінфекцію сміттепровода перед його блокуванням (тепер у під’їзді страшенно смердить). Ми не згодні з блокуванням сміттепроводу, який є частиною інфраструктури 9-ти поверхового будинку і вимагаємо розібратись хто дозволив це блокування і хто його виконав та покарати винуватців.
Також вимагаємо негайного розблокування сміттепроводу і у письмовий формі відзвітувати по результатам цієї скарги.