Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-45171 (5724282)
Зареєстровано:8 Листопада 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Горох М. Ф.
Дата контролю:13 Листопада 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Не прибирається сміття з газону біля будинку гавела 17 на розі Гавела та Василенка. Див фото.