Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4878 (3617014)
Зареєстровано:20 Січня 2016
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:4 Лютого 2016
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Голові Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщаку Олександру Леонідовичу. Вимагаю провести роботи щодо унеможливлення скозного руху автотранспорту по пішохідній доріжці між торгівельними МАФами, що розташовані біля підземного переходу під проспектом Героїв Сталінграду, біля будинку номер 7. Постійний рух та розвантаження вантажного автотранспорту на пішохідних доріжках створює загрозу життю та здоров’ю громадян. Не зважаючи на мої неодноразові звернення – в отриманих відповідях на мої звернення на протязі більше ніж 6 місяців навіть не виявлена установа, яка обслуговує цю територію. Довожу до Вашого відома, що у своїх відповідях - ні «Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району» в особі Начальника О. Ушакова, ні ”ЖЕД-503 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ м. КИЄВА» в особі В.о. начальник ЖЕД-503 Л. Баранова, ні КП УЗН Оболонського району в особі Директора М.О.Ковальчука - не визнають, що ця територія знаходиться на утриманні цих установ. Прошу зобов’язати органи державної влади Оболонського району виявити установу, на балансі якої знаходиться вищевказаний об’єкт та зобов’язати провести роботи по унеможливленню руху вантажного автотранспорту по пішохідній доріжці.