Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-50531 (5107035)
Зареєстровано:10 Серпня 2018
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Відділ освіти [Бондар Наталія Володимирівна ], виконавець: Полторак Г.М.
Дата контролю:27 Серпня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня, шановне Панство!

Звертаюсь до Вас з надією на швидке реагування та вирішення проблеми в максимально короткий термін!
На території дитячого садка № 182, що знаходиться за адресою: вул. Академіка заболотного 138 а, в жахливому стані асфальтне покриття навколо будівлі садочка (фото додається), через яке постійно травмуються діти.

Батьки та адміністрація ДНЗ №182 неодноразово зверталися у декілька інстанцій щодо заміни асфальтного покриття! Але нажаль....віз і нині там.....
Повторюсь: травмуються наші діти!!!!

Прохання відновити асфальтне покриття якомога швидше!

Завчасно дякую та надіюсь на Ваше швидке реагування!