Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-72960 (4696313)
Зареєстровано:7 Грудня 2017
Тема звернення:Паркування авто на прибудинковій території
Відповідальний:Управління освіти [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:22 Грудня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
На протязі багатьох років через наш двір курсують автомобілі вихованців спеціалізованої школи ”Тріумф” яка знаходиться за адресою вулиця Архітектора Вербицького, 24Б
Наш будинок належить до ОСББ. Наш голова ОСББ офіційно писав лист для директора цієї школи з проханням припинити це, у зв’язку з тим що скаржаться мешканці будинку.
Мешканці будинку збирались та орнанізовували не одноразово протест, мирну ходу. Дарницьку адміністрацію повідомляли. Але на жаль ні якого результату це не принесло.
Водії нехтують правилам дорожнього руху, прискорюючись у дворі, нехтують правилам ввічливості (де хочу там і стаю), від двигають клумби аби припаркуватись, створюють затори, заважають для проїзду швидкій допомозі та іншим спеціальним службам, та обслуговуючим службам.
Ця школа має офіційний заїзд на свою територію з вулиці Архітектора Вербицького та наш двір не є альтернативною дорогою. Коли ми спілкувались з водіями то водії скаржились на те що директор цієї школи забороняє заїжджати через офіційний заїзд на територію школи.
Прошу вас допомогти у вирішенні цієї проблеми. Та якщо можете надати варіанти вирішення цього питання - буду дуже вдячний. Дякую. Та чекаю відповіді.
P.S. У прикріпленні один файл(карта з офіційним заїздом та як саме їздять машини до цього закладу)