Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73293 (5277927)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:ВОП ”Лук’янівська” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Шебаршинова Оксана Юріївна
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго вечора! Будь ласка вживіть заходи до неадекватної діяльності ЖКХ та сантехніків. Оскільки, уже 5 день за нашою аджресою у денний час відклчається опалення та гаряча вода, а ввечері вмикається, але частково. Причина як пояснюють у Диспетчерській службі житлово-комунального господарства - заміна чи проблеми з радіатором у квартирі 70 будинку 6 по вул. Дегтярівська.

Якщо дійсно виникають подібні негаразди, професійні сантехніки відключають (приспускають) воду лише по тому стояку чи під”їзді де знахожиться оселя, А НЕ В УСЬОМУ БУДИНКУ,

Якщо сантехнітки дісно професійні то взагалі на 15 хвилин вимикається подача води, обрізається старий радіатор і замінюється на справний. А у випадку відсутності справного чи нового радіатора - ставиться або ”шаровий кран” або звичайна ЗАГЛУШКА (вартістю 5 грн), до кращих часів і запускається опалення.

Пиання, чому майже двісті квартир замерзає і не може слгуваися повноцінно теплом та гарячим водопостачанням: непрофесійність сантехніків чи нові схеми ”економії” ?

Будь ласка, прийміть міри!!!

З повагою, мешканці, будинку.