Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-832 (5751694)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На єдиній дорозі до дарницького автовокзалу, по який проходять багато пасажирів з валізами, розміщено сміттєві контейнери.