Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11093 (5675355)
Зареєстровано:11 Липня 2019
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:ОД - 508 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Паламарчук Іван Миколайович
Дата контролю:26 Липня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Знову проблема за адресою: пр-т. Рокосовського 3-б.
Протягом кількох років безрезультатно звертаюсь за допомогою у наступній проблемі: керівник житлово-експлуатаційного господарства Паламарчук Іван Миколайович розпорядився загородити приміщення калясочної у під’їзді де з боку вулиці аварійний вихід. В те приміщення площею 2 на 2 метри під видом двірників селить різні неблагонадійні елементи без документів. Ігноруються правила пожежної безпеки (будинок аварійний, пожежі бувають часто) і скарги мешканців. Ми живемо через стінку, це все відбувається під вікнами кухні, 1-й поверх. Я втомилась викликати поліцію вгамовувати шум, бійки, заважає те, що проживаючим там немає де готувати прати, сушити і т.д. (можна уявити що ще!) і це відбувається під нашим вікном 1-го поверху. Також п’яні і неадекватні люди замість прибирання увесь час косять і ламають квітник, благоустрій, які ми з сусідами виконуємо самі за свій кошт, зате не прибирають сміття, дохлих котів і пташок. Востаннє Паламарчук обіціяв, що там ніхто не житиме, а вчора ввечері застали під вікнами вантажівку, з якої нові ”двірники” вивантажували пожитки (додаю фото). Приїхали з речами, меблями, великим псом і покидали все те на клумбах (більше ніде). Працівникам поліції тут же пообіцяв, що люди там не ночуватимуть (там чорні від грибка стіни, таргани і дохлі криси). Люди теж були вражені, адже їм пообіцяли кімнату, а не конуру. Через півгодини перетелефонували і почав казати, що вони там тільки переночують. Поліція знову категорично заборонила. З жеку прийшли за ними, ніби-то забрали, але вранці вони вийшли саме з того закутку (дуже голосно скриплять двері, а двірники встають рано). Прошу знову прийняти міри, так як попередні (якщо вони були) не дали жодних результатів. Також нехай жек відшкодує за знищений квітник і розблокує аварійний вихід, не селить там людей, не зберігає балони з газом і мішки з карбідом.