Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11155 (4410387)
Зареєстровано:17 Липня 2017
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Серпня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу звернути увагу на невеличку ділянку провулку Бабушкіна, де посеред дороги знаходяться ями зафіксовані на фотографії. Дані ями глибиною приблизно 20см, і тому їх переїзд водіями ТЗ відбувається з заходом на тротуар що створює небезпечні ситуації як для пішоходів, так і для зустрічного транспорту.