Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11156 (4410391)
Зареєстровано:17 Липня 2017
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Київдорсервіс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Серпня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Пропоную дорожним службам Києва зняти зайвий знак на перехресті вулиць Мельникова та Дегтярівської.
Тут нещодавно встановлено світлофори, тим самим перехід через Дегтярівську став регульованим. Проте дорожні служби залишили на місці зайвий знак пішоходного переходу (на фото - під накащовим знаком 4.2), тому, згідно пдр, пішоходи можуть переходити як по регульованому переходу так і переходу позначеним даним знаком. Дана ситуація є вкрай небезпечною для пішоходів, а також нівелює корисність світлофора, так як нерегульований перехід буде сприяти виникненню заторів перед цим перехрестям.