Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-14692 (5107047)
Зареєстровано:10 Серпня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КП ”Житло-сервіс” [Федотов Костянтин Павлович], виконавець: Федотов Костянтин Павлович
Дата контролю:30 Серпня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Це пішохідний перехід по вулиці Урлівська 14, який знаходиться в жахливому стані та є дуже небезпечним. На цьому відрізку дороги дуже часто водії перевищують дозволену швідкість, і одночасно цей перехід дуже активно використовують діти, які йдуть до школи та з неї. Ми також водимо свою дитину до школи і в минулому навчальному році неодноразово були свідками як водії, не збавляючи швидкості, обїзджають йдучих по переходу дітей просто по зустрічній смузі. А велика кількість припаркованих біля переходу всупереч ПДР автомобілів ще й закривають весь огляд. Дуже прошу, доки там нікого не збили насмерть, встановити т.з. "лежачі поліцейські" та/або світлофор.