Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2663 (5474992)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Облаштування наземного пішохідного переходу
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Київській міській державній адміністрації
громадянки Лісової Юлії Олександрівни
проживаючій за адресою м.Київ, вул.М.Максимовича, 7, кв.26


Заява

Нещодавно за адресою Київ, вул.Ломоносова, 85 було сдано під заселення 5 багатоповерхових будинків (загальна кількість 892 квартири). В зв’язку з цим почастішали випадки перетину проїзної частини пішоходам, зокрема неповнолітніми дітьми , у непередбачених для цього місцях. Цей факт пов’язаний зі значно зросшою чисельністтю населення району та відсутністю достатньої кількості транспорту, що курсує вулицею Ломоносова. Тому люди змушені перетинати вулицю Ломоносова, щоб дістатись вулиці Вільямса.
У зв’язку з вищевикладеним, з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, забезпечення безпечних та зручних умов руху транспортних засобів та пішоходів у районі вулиці Ломоносова, 85 а також згідно статей 16, 17, 19, 21 Закону України «Про автомобільні дороги» та статей 6, 27 Закону України «Про дорожній рух», прошу опрацювати питання, щодо організації дорожнього руху з КП ”Центр організації громадського руху” м. Київа, Патрульною поліцією м. Київа та іншими відповідальними органами за потреби та обладнати згідно чинного законодавства України, державних норм та стандартів пішохідний перехід та пристрої примусового зниження швидкості за адресою вул.Ломоносова, 85.

З повагою,
Лісова Юлія