Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-8544 (5619824)
Зареєстровано:15 Травня 2019
Тема звернення:Питання життєдіяльності міста
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:30 Травня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Шановні працівники Контактного центру!
Повідомляю вам, що вздовж паркану громадської будівлі за адресою: вул. Гоголівська, 7-г, накопичилося багато різного сміття, зокрема і будівельне.
Фотографії додаються.
Прошу прибрати сміття з вищевказаної території.
З повагою, Юрій Володимирович