Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-9138 (5632418)
Зареєстровано:24 Травня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:10 Червня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прохання звернути увагу на стан пішоходної частини вздовж бульвару Вацлава Гавела: від будинку 53 до будинку 45 (Фора) та далі, не в дворах, а саме збоку трамваїв. Безпосередньо біля проїзджої та трамвайної частини бульвару з непарної сторони немає тротуару, тому в якості тротуару з цього боку використовуються проходи біля будинків, які одночасно є і заїздами-виїздами для автомобілів. Стан асфальтового покриття просто жахливий - величезні ями, особливо біля бордюрів/заїздів, які кожного дня руйнуються автомобілями, в негоду стають величезними небезпечними калюжами, взимку ще більше руйнуються нечищеним льодом. Стан погіршується ще й тим, що ця дорога є під кутом, не містить ніяких зливів для дощової води, тому в дощ вода стікає в ями, які стають через це ще більшими. Район виглядає дуже занедбано. В будинку 47/15 відкривається Нова пошта, а це означає набагато більшу кількість авто, які будуть вїзджати на парковку до будинку по вказаною дорогою, яка є спільною для пішоходів та автомобілів. Просимо провести капітальний ремонт вказаного шляху. Один з прикладів - на фото у вкладенні.