Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-10459 (4287321)
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович]
Дата контролю:8 Травня 2017
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На тротуарі відбувається стихійне паркування автотранспорту. Прошу встановити бетонні полусфери для запобігання виїзду автотранспорту на тротуари, що дасть змогу безпечно пересуватися пішохідам.