Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11535 (4915643)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 301 [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Ефір
20 травня 2015 року мною залишено звернення про ремнт асфальту на прибудинковій території будинку №3 по вул. Мілютенка (ЖЕК 301), залишено знімок супутникової мапи з розташуванням ями. У відповідь мені повідомлено, що ремонт потребує додаткового фінансування. В червні 2016 року знайшлось фінансування на заміну асфальту на тротуарі навколо будинку, а на ремонт ям не знайшлось. Загалом за 3 роки мною залишено 4 звернення (М-9967, М-31767, М-13555, М-15506) про ремонт асфальту на прибудинковій території, але ями до цих пір на місці. Відповідь по всіх зверненнях - ”потребує додаткового фінансування” Прохання до Генадія Вадимовича Заболотного доручити відповідному підрозділу відремонтувати асфальт на прибудинковій території, радіус якої дещо ширше, ніж тротуар навколо будинку.