Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11537 (4915652)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вітаю.

Прошу відремонтувати асфальто-бетонне покритя на перехресті вулиці Бережанської та Миколи Гулака.
Дірка з боку вул. М. Гулака має таку глибину, що на залишках асфальту видно сліди удару днищем автомобіля, і автомобілі змушені об’їжджати цю дірку по зустрічній ”смузі”.

З повагою,
В.П. Мороз

PS: також, можливо, бригада, яка буде ремонтувати це перехрестя, зможе усунути ями у заїзді між будинками Бережанська 18 і Бережанська 20 - там ями не меньші.