Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11539 (4915680)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Клімов О.С.
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!
26.03.18 я публікувала звернення М-9219, це звернення було виконано 30.03.2018.
По зверненню було озвучено прохання встановити урну за адресою Відрадний 4(зупинка транспортнту ”вулиця Михайла Донця”).
06.04.2018 урни вже не було, вона була помічена на території НАУ. Прохання розібратись і повернути урну на місце, а також провести бесіду з двірниками чи людьми, які виконали переміщення урни. На фото видно, що це та ж сама урна, раніше на тому місці на території ліцею НАУ урни не було і був безлад.

Вкладення:
20180330_.JPG встановлений смітник
20180406_1_.JPG смітника вже немає на зупинці
20180406_2_.JPG смітник на території ліцею НАУ
20180406_3_.JPG смітник на території ліцею НАУ

Дякую!