Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-14430 (5628360)
Зареєстровано:22 Травня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:6 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаюсь з проханням встановити дорожній знак з вкаазанням напрямку руху при з’ізді з проспекту Перемоги на вулицю Миколи Ушакова.
Оскільки з’ізд не помітний з проспекту,й легко його проїхати.
Раніше знак там був встановлений але після ДТП його не було відновлено.