Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-21355 (4447306)
Зареєстровано:12 Серпня 2017
Тема звернення:Відновлення благоустрою після вик. планових,аварійних робіт на об’єктах благоуст
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:28 Серпня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Після проведення робіт щодо усунення аварійної сітуації в тепломережі не було відновлено асфальтне покриття при заїзді у двір за адресою вул. А. Малишка 3, що призвело до руйнування дороги та виникнення провалів, які ускладнюють рух автомобілів, становлять небезпеку для них та мешканців в темну пору доби і при випаданні опадів (дощу).