Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-21357 (4447333)
Зареєстровано:13 Серпня 2017
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД №210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:28 Серпня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

У стуктуре тарифу на ЖКГ є пункт про ремонт електромереж та освітлення в місцях загального користування, а також пункт про освітлення місць загального користування. Прошу звернути увагу, що в нашому будинку ця послуга надається не в повній мірі.
Прошу вжити заходів з надання послуги освітлення приміщень загального користування в повній мірі. У будинку необхідно провести ремонт і монтаж освітлювального обладнання на всіх поверхах і у всіх коридорах загального користування.