Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-27988 (5164834)
Зареєстровано:14 Вересня 2018
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Ляшкевич Максим Володимирович
Дата контролю:19 Вересня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
Неякісне виконання робіт з вивезення сміття. Адреса: бул. Академика Вернадского, 85.
Велика частина сміття залишається (див. на фото). Встановлено лише один контейнер що не дає можливості для роздільного збору сміття біля будинку.