Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-28667 (4552902)
Зареєстровано:12 Жовтня 2017
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД ”Печерська брама” [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:30 Жовтня 2017
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день.

Моє звернення щодо будинку, в якому я проживаю. Проте такої адреси немає у вашій формі.
Вся адреса вірна, крім будинку. Номер - 145/1.
Зокрема - 4 підїзд.
Його стан просто незадовільний. Постійні характеристики з приставкою ”жахливий”:
1. Запах.
2. Освітлення.
3. Сміття.
4. Наявність чужаків, пяниць і підлітків на сходах (можливо, необхідно покращити охорону або патруль у дворі, де доречі взагалі дуже страшно пересуватись коли темно).
Я плачу 150 грн. щомісячно за утримання будинків і навколишніх територій, проте за ці гроші зараз я б краще найняла охоронця, оскільки наразі тут не тільки гидко, але й страшно.

Будь-ласка, вжийте заходів.