Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-28677 (4553017)
Зареєстровано:12 Жовтня 2017
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:27 Жовтня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день!
Прошу відновити дорожнє покриття біля будинку по провулку металістів 1. Точне місцезнаходження і фото додаю. На дорозі вже багато часу лежать будівельні матеріали, біля них влаштовують смітник.