Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36382 (5283882)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення лічильників на опалення
Відповідальний:КП ”Київтеплоенерго” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

13 Жовтня 2018 р. я залишив звернення М-31178, на яке прийшла відповідь, де було, зокрема, написано: ”Якщо мешканці будинку бажають взяти участь у комісійному знятті показань будинкового приладу обліку теплової енергії, вони мають можливість звернутися до КП «Київтеплоенерго» РТМ «Голосієво» за телефоном 202 15 57 та залишити свої контактні дані.” Я бажаю залишити свої контактні дані, але мушу зазначити, що номер телефона 202 15 57(при дзвінках зі стаціонарного телефону) не належить та ніколи не належаів КП «Київтеплоенерго» РТМ «Голосієво». За номером 202 15 57 відповідає спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Державного казначейства України в м.Києві (01601, м . Київ, вул. Терещенківська, 11-а). Шляхом спілкування з спеціалістом Держказначейства вдалося встановити, що вони дуже страждають від того, що їм кожен день дзвонять пересічні громадяни з питань житлово-комунального господарства. Зокрема зазначаю, що спеціаліст не вдавався до нецензурної лексиці при нашій розмові, але я роблю висновок, що така лексіка була б присутня при розмові цього спеціалиста з тим, хто в своїх відповідях на звернення надає телефон 202 15 57 та вказує, що цей телефон є телефоном КП «Київтеплоенерго» РТМ «Голосієво».
Прошу навести лад в інформаційній базі телеонів міста Києва та не надавати в подальшому некоректних номерів телефонів в офіційних відповідях на звернення.
Також прошу вказати актуальний телефон КП «Київтеплоенерго» РТМ «Голосієво», за яким можна залишити контактні дані для спільного зняття показників з загальнобудинкового лічильника тепла будинка за адресою: вул. Івана Пулюя, 1.