Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-3986 (5470266)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прохання встановити знак 5.21.1 на Набережному шоссе біля естакади, яка веде на Дніпровський узвіз - https://goo.gl/maps/W3WQ1UPUfwE2
У цьому місці 4 смуги руху переходять у 3, що є повною несподіванкою для водіїв, оскільки жодніх знаків, що про це попереджають немає.

На вулиці Семена Скляренка, при зміні рядності ( https://goo.gl/maps/yddscsGQGFw ), встановлено знак 5.21.1, що допомагає уникнути аварійних ситуацій.