Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4163 (5473068)
Зареєстровано:9 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прошу повідомити інформацію стосовно фінансування ремонту в під‘їзді #2 по вул. Бойчука 10 та його проведення цьому році. На моє звернення м-21144 в 2018 було надано відповідь, що можливо запланують фінансування на 2019.

Зміст проблеми: 18 лютого 2018 мною було направлено лист до Печерської районної адміністрації стосовно ремонту підїзда будинку 10 по вул. Кіківідзе: ”На протязі останніх 8 років у під’їзді №2 за адресою вул. Бойчука 10 окрім заміни вікон , ремонт стін, стелі не проводився та приміщення знаходиться в край запущеному стані. В 2016 напередодні дня незалежності була спроба кимось розпочати ремонт, частково була знята фарба зі стін, пофарбовані стіни лише першого поверху, але ремонт до сих пір не закінчений, стіни не відремонтовані. В деяких містах на стінах є грибок, що небезпечно для здоров’я.
Прошу провести ремонт під’їзду № 2 по вул. М. Бойчука 10. ” У відповіді зазначалося, що ремонтні роботи запланові та розпочнуться в травні-червні 2018р.
роботи так і не розпочато.
Прошу надати роз”яснення, чому не розпочато ремонтні роботи та повідомити, коли буде проведено ремонт у під”їзді. Якщо було змінено план ремонтних робіт, прошу надати документ, яким це було вирішено.