Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-863 (5760007)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Інші технічні недоліки стану ліфту
Відповідальний:ЖЕД - 318 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Бойко Інна Миколаївна
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня
На моє звернення М-21970 отримала розгорнуту відповідь, але на жаль вона не надає мені та співмешканцям мого під’їзду відповідь на питання: Як зроби так, щоб поломки ліфту не були такими частими и мешканцям не приходилось ходити пішки, без ліфту.

Цитую :”Житлово-експлуатаційною дільницею 318 спільно з обслуговуючою організацією ТОВ ”Майстерліфт” здійснюється постійний контроль за роботою ліфтів у будинку № 9/22 на вулиці Лісківська.Однак фізична зношеність ліфтів не дає змоги забезпечити їх безперебійну експлуатацію, тому випадки виходу з ладу мають місце.”

Прошу надати уточнення:

Чи мають змогу мешканці нашого під’їзду допомогти (фінансово) Житлово-експлуатаційній дільниці 318 та обслуговуючій організації ТОВ ”Майстерліфт” забезпечити безперебійну роботу ліфта?
Ми дуже бажаємо підніматися до своїх помешкань ліфтом та готові за власний кошт, підзвітово звичайно, виконати ремонт ліфту.
Звертаю вашу увагу, ми не наполягаємо на ремонті за кошт міста и підприємства, фінансови благочинні програми нас теж не цікавлять.

Просимо вас надати відповідь: яким чином мешканці під’їзду можуть відремонтувати ліфт за власний кошт.
Буду дуже вдячна за відповідь, яка допоможе у вирішенні питання.