Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-12480 (5208221)
Зареєстровано:11 Жовтня 2018
Тема звернення:Претензії та зауваження до Центру комунального сервісу
Відповідальний:Голосіївська РДА [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Чегіль Юрій Іванович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прошу розглянути мою скаргу з приводу невиконання ЦЕНТРОМ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РДА В МІСТІ КИЄВІ (Голосіївський проспект 42) безпосередніх обов’язків покладених на цей державний орган, а саме - виготовлення ID-картки у прискореному режимі.

19.09.2018 я звернулась до вищезгаданого центру з метою виготовлення ID-картки на підставі зміни прізвища. Я обрала прискорений режим, сплатила потрібну суму, пройшла усі необхідні етапи. Мені видали відривний талон з номером моєї анкети: 2305210 і повідомили, що через 10 робочих днів мені надійде смс про те, що ID-картка готова і її потрібно забрати.
Через 10 робочих днів цього не відбулось і на 12тий роочий день я прийшла до центру, щоб забрати документ, але його не виявилось.
Працівник центру сказала, що зараз у неї немає можливості перевірити статус моєї анкети, бо система зависла і що мені потрібно дочекатись смс і тоді знову прийти до центру.

09.09.18 я самостійно перевірила стан оформлення ID-картки на сайті www.dmsu.gov.ua і виявила, що ”Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 29.09.2018.” Після чого я зателефонувала до вищезгаданого центру, щоб пересвідчитись, що мій документ на місці, але жінка, яка взяла трубку запитала моє прізвище після чого сказала, що потрібно набрати центр через годину, бо зараз система зависла.
Ні через годину, ні протягом дня мені не вдалось додзвонитись до вищезгаданого центру. Смс я не отримувала як і ID-картки.

Паралельно я намагалась додзвонитись до територіального органу міграційної служби, який знаходиться на Голосіївська 15, але спершу дзвінки скидували, а у післяобідній час не брали слухавку взагалі.

В результаті, минуло 15 робочих днів, а від центру немає жодного зворотнього зв’язку і роз’яснень чим викликана така затримка, коли видадуть документ, який за даними сайту Дежавної міграційної служби України був готовим до видачі ще 29.09.18.

Прошу вжити відповідних заходів, адже таке халатне ставлення до громадян з боку ЦнАП Голосіївького району і їх звернень є неприпустимим.