Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-3185 (5530055)
Зареєстровано:16 Березня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Сектор транспорту [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Компанець Сергій Іванович
Дата контролю:1 Квітня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

маг 183-185, вулиця Братиславська, Київ, 02000 координати 50.472018, 30.621697

Уздовж дороги на вул. Братиславській, що веде до ринку Юність немає тротуара для пішоходів, які там активно ходять, бо травяний газон витоптаний повністю, крім того, ця територія мабуть нічия, бо сміття вздовж цієї стежки не прибирається, хоча поруч розташовані автостоянки, обгороджені сіткою, і торгові магазинчики, що мабуть розширилися за територію ринку.
Вимагаю покласти доріжку хоч із бу бетонних плит, щоб грязюку не місити ногами, і зобовязати ті організації, чий це обовязок, прибрати сміття. Прикро знати, що це столиця України.

Прошу НАПРАВИТИ цю СКАРГУ до ОРГАНІЗАЦІЇ, що КОМПЕТЕНТНА ВИРІШУВАТИ ці ПИТАННЯ, щоб не приходили відповіді, що я звернулася не за адресою і мені треба звертатися ще кудись.