Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7585 (5688236)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Демонтаж рекламних конструкцій і вивісок
Відповідальний:Деснянська РДА [в.о. Снопков Сергій Петрович]
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Біля будинку за адресою Костянтина Данкевича 10, біля проїжджої частини встановлені рекламні конструкції, всупереч правилам розміщення реклами в місті Київ. Прошу виконати демонтаж цих рекламних конструкцій.