Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-3911 (4915667)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Стан наземного переходу типа зебра на вул. Бальзака напроти будинку № 52 знаходиться в жахливому стані. Окрім того, що саме дорожне полотно в місці переходу має глибоку великі ями, і переходячи дорогу дивлячись в першу чергу на машини, дуже легко травмуватися і викрутити ноги в тих ямах, так ще і стан брівок жахливий.
Просимо полагодити пешехідни перехід в найкоротший термін:
1. Залатати ями
2. Замінити бровки
Фото місця на карті та переходу додаються