Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-5575 (4368863)
Зареєстровано:18 Червня 2017
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:23 Червня 2017
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Відповідь на моє звернення 14.06.2017 №3-23-134/15/1 не відповідає дійсності. прибирання території між тимчосовою спорудою та доріжкою (сквер що прилягає до кінцевої зупинки маршрутки 476 Д. дарниця) здійснюється тільки моїх заявок. Розміщую чергове фото недбальства керівництва балансоутримувача. Прошу утриматися від необгрунтованих звітів про проведену роботу. Прибирати потрібно щоденно, а не після нагадувань.