Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-7073 (5056241)
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Панчій Тарас Михайлович
Дата контролю:27 Липня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В даний час позаду будинку по вул. Ділова, 2-Б виявлено значний зсув та просідання ґрунту, що спричинило обвал частини асфальтової доріжки.
Фактично частина дороги знаходиться в аварійному стані (впадини, просідання ґрунту, зсування) та прослідковується динаміка погіршення аварійності цих обвалів, що становить небезпеку, як для мешканців, відвідувачів будинку, так і випадкових перехожих.
Прошу терміново вжити відповідні заходи реагування, провести відповідні обстеження в результаті яких напрацювати дієві заходи виправлення аварійної ситуації, про результати яких повідомити у найкоротший термін.