Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-11720 (5577923)
Зареєстровано:15 Квітня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Вакуленко В. Ф.
Дата контролю:22 Квітня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вкотре вимушені «милуватися» розкиданим по прибудинковій території б. 14 (Бойченка), аж до дитячих, спортмайданчиків, сміттям мешканців б. 27 (Малишка), нагромадженими прямо на газоні (де трава вже не росте!) їх будівельними відходами! Це неминуче повторюється: не через те, що несвоєчасно вивозять сміття, і не через нерегулярне прибирання території, а через те, що сміттєвому контейнеру не місце на газоні поруч з дитячими майданчиками! Згідно з проектами забудови місце цього контенера - із зворотної сторони б.27, де він і стояв з 1970р. У червні 2018 всупереч законам України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», порушуючи «Державні санітарні норми та правила утримання територій населених місць», затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 №145, контейнер «для зручності» мешканців б.27 поставили під вікна б.14 (Бойченка)! Відповідно до законодавства, у цьому випадку ніяка комісія, і тим більше – мешканці, не вправі приймати рішення про перенесення сміттєвого контейнера з його пректного місця. В той час, як мер Києва, КМДА опікуються благоустроєм, очищенням міста від зайвих смітників, таке уперте небажання керівництва «Керуючої компанії», Райдержадміністрації Дніпровського району задовольнити численні КОЛЕКТИВНІ прохання мешканців першого під’їзду б.14 прибрати з-під наших вікон чужий контейнер викликають здивування. Адже всього-то потрібно повернути сміттєвий контейнер б.27 на його законне місце за цим будинком, куди безперешкодно заїжджає сміттєвоз, відремонтувати огорожу навколо газона й прибрати бетонні плити.