Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-15541 (4962036)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Незадовільне викладання окремих предметів
Відповідальний:Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти [Бохно Олена Василівна ]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

13 квітня, після повернення зі школи, моя дитина,, учениця 3-А класу, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, розповіла мені, що на уроці музики вчителька Мельничук Аіда Валеріївна вмикала записи пісень ”Священна війна” та ”Орлятко”.
Зазначу, що пісні О.Александров «Священна війна» та В.Бєлий. «Орлятко» (пісня, що прославляє подвиги комсомольців) є виключеними з програми, про що вказано в Описі ключових змін в оновлених програмах початкової школи, затверджених рішенням Колегії МОН від 4 серпня 2016 р., оприлюднених на сайті МОН 11 серпня 2016 р. (ст. 20-21, розділ ”Музика. Теми, що вилучені - 3 клас”).
Під час виконання цих пісень вчитель заставила дітей стояти, хоча це пісні, а не гімн, і під час їх виконання стояти не потрібно.
Також на уроці вчителька розповідала про жахіття війни, а саме, про те що діти, такого ж віку як учні, воювали, їх катували, засовували голки під пальці, кров маленьких дітей переливали солдатам, баба воювала та інше, що призвело до нервових переживань у дітей.
На одному з наступних уроків вчителька вмикала пісню ”Катюша”, якої теж немає в програмі.
У розмові вчителька Мельничук Аіда Валеріївна зазначила, що їй не відомо, що програма змінена.
Прошу розібратися в ситуації та привести методику викладання музики в школі відповідно до навчальної програми. Про результати прошу повідомити мене.