Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18934 (5675416)
Зареєстровано:11 Липня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:26 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня,

На проспекті Науки в крайній правій смузі на проїжджій частині навпроти будинку 24 вже більше ніж півроку стоїть причіп, який використовується стихійними торговцями як склад.

Крім того що це порушує ПДР стаття 15.9 пункт ”е” що забороняє зупинку на відстані менше 30 метрів від зупинки громадського транспорту, ця халабуда має неестетичний вигляд і є прихистком щурів.

Прошу прибрати цей причіп

Дякую