Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-21906 (5710263)
Зареєстровано:9 Жовтня 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КП ”ШЕУ по ремон. та утрим. автомобільних шляхів та споруд на них Дарн. району” [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Волошин Анатолій Опанасович
Дата контролю:14 Жовтня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

17 вересня я зверталася з проханням полагодити тротуар по вулиці Здолбунівській біля церкви напроти заправки. дату контролю написали 02 жовтня.. але відповіді немає.. можливо наступного року?

правда, частину зробили, а частина вже два тижні стоїть.. можна отримати відповідь на питання коли, нарешті, доробиться тротуар?! це така складна робота?