Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-21909 (5710296)
Зареєстровано:9 Жовтня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Губенко Василь Іванович
Дата контролю:24 Жовтня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

У жахливому стані прибудинкова дорога уздовж будинку по вул. Ружинській 743! Покриття майже усе зруйноване, у темряві йти нею небезпечно! Вже не кажучи про дитячі візки, та людей похилого віку! Цей тротуар - небезпечний для здоров’я громадян! Цією дорогою щодня йдуть діти до школи та садка, мешканці йдуть на зупинку та у продуктовий магазин. Вимагаю негайно відновити покриття дороги!