Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-26070 (5107041)
Зареєстровано:10 Серпня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:27 Серпня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За адресою вул. Виборзька, 89, розміщено Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №14). Я працюю поруч і кожні пять хвинил спостерігаю ситуацію, коли медики біжать рятувати людей, сідають в карету швидкої допомоги і замість того щоб мчатись на виклик, хвилин 5-10 намагаються виїхати з двору через вул. Машинобудівну 34 або 36, іншого виїзду немає. Дороги по цих напрямках відсутні взагалі. Складається враження , що машина переламається пополам і нікуде не доїде. А коли повертається з хворим в середині, то мабуть ще і нашкодити може проїжаючи 20 метрів по бездоріжжю. Відремонтувати потрібно хоча б одну з доріг по вулиці Машинобудівна 34 або 36. Зверніть увагу на фото чи пришліть когось подивитись і оцінити ситуацію своїми очима!!!