Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-30126 (5164822)
Зареєстровано:14 Вересня 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Бондар Наталія Володимирівна ], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:1 Жовтня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня,

Біля спорткомплексу НУХТ на вулиці Павла Грабовського постійно порушуються правила паркування. Порушники ставлять свої авто на стільки близько до забору, що доводиться протискатись між авто і забором, а для людей з дитячими колясками або на інвалідних візках прохід взагалі блокується. Також заїжджаючи на тротуар вони часто задівають газон, знищуючи його і розвозячи багнюку. Це все не зважаючи на те що поряд є купа місця для паркування в крайніх правих смугах вулиці Грабовського до перехрестя з Великою Китаївською.


Прошу захистити тротуар біля спорткомплексу НУХТ антипаркувальними стовбчиками.

Дякую
З повагою,
Андрій Петрук