Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-317 (5750862)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!


На тролейбусній зупинці ”вул. Ділова” (що за адресою вул. Антоновича 56/15) немає жодного смітника (фото додаю). Пропоную обладнати дану зупинку хоча б одним (або декількома) смітниками для підвищення комфорту пасажирів і пішоходів.