Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-33103 (5208625)
Зареєстровано:11 Жовтня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Ляшкевич Максим Володимирович
Дата контролю:15 Жовтня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Систематично не вивозиться сміття з вулиць Ружинс ка, Муромська, Саратівська, Салютна! Сміття лежить кучами просто неба, поряд з дитячим садком та школою! Це неприпустимо!
Вимагаю притягти до відповідальності винних у невиконанні службових обов’язків, та прибрати сміття!