Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-8130 (4243694)
Зареєстровано:20 Березня 2017
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:ВІДДІЛ КОНТРОЛЮ БЛАГОУСТРОЮ [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:27 Березня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго вечора!! Звертаємося до Вас з проханням розглянути дане питання та у найкоротший термін його вирішити!
Справа полягає в тому, що в Голосіївському районі м. Києва по вулиці Левітана 3,Левітана, 5, якщо їхати з пров. Моторного , є заброшені ділянки між житловими будинками та гаражами, на яких знаходяться купу сміття, непотрібу та будівельного сміття. По пров.Моторному та вул. Левітана побудовані нові будинки, де проживає велика кількість людей та дітей. І коли мами з колясками гуляють з дітьми по цій вулиці і йдуть вздовж такого ”краєвиду” то виглядає це жахливо та небезебечно для навколишнього середовища житлових кварталів. Цю ділянку можна назвати антисанітарною та екологічно небезпечною, може призвести до виникнення щурів та інших небажаних наслідків. Влітку повітря буде наповнене цими небезепечними явищами, не можна допустити до хоч найменших негативних наслідків з боку здоров’ я населення даного мікрорайону. Тому просимо Вас направити на дану ділянку відповідальних працівників для огляду даної місцевості та її подальшого прибирання. Дякуємо за допомогу!!!