Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-4716 (4915696)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Повторно звертаюся до Вас із скаргою на ЖЕД № 903 (Батиївське), подібне звернення Р-758 від 19 січня 2018 року. Які за цей період (3 місяці) ніяким чином не змінили ситуацію з розташуванням мусорних баків. У їхній відповіді : ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІІ СЕСІЇ IV СКЛИКАННЯ ВІД 25.12.2008 № 1051/1051 ”ПРО ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ МІСТА КИЄВА” П. 7.3.4. КОНТЕЙНЕРНІ МАЙДАНЧИКИ ВЛАШТОВУЮТЬ НА ВІДСТАНІ ВІД ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ, СПОРТИВНИХ ТА ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ, А ТАКОЖ МІСЦЬ ВІДПОЧИНКУ НАСЕЛЕННЯ НЕ МЕНШЕ 20 М, АЛЕ НЕ БІЛЬШ 100 М ВІД ВХОДІВ ДО ПІД’ЇЗДІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ.

Тобто у своїй відповіді самі суперечать рішенню № 1051/1051. Фактичне розташування мусорних баків від будинку 9 метрів.

Прошу Вас вплинути на ситуацію з розташуванням мусорних баків, та надати припис щодо встановлення огородження для мусорного баку, та розмістити його в більш прийнятном місці між 37 та 39 будинком по вул. Преображенькій.