Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7142 (4368882)
Зареєстровано:18 Червня 2017
Тема звернення:Санітарний стан проїжджих частин
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:3 Липня 2017
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Здравствуйте!
На Южном мосту пешеходная зона долгое время не убирается. Туда попадает вся грязь с проезжей части и после дождя местами уже напоминает болото.
Прошу организовать регулярную уборку.