Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7428 (5666815)
Зареєстровано:18 Червня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП УЗН [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Манько Ольга Іванівна
Дата контролю:3 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На улице Белицкой, перед въездом в парк Березовая роща самовольно установлены знаки указывающие на наличие парковки внутри парка. Как указывает Київтранспарксервіс:

”за Підприємством не закріплено паркувальний майданчик за вищевказаною адресою і господарську діяльність КП «Київтранспарксервіс» на зазначеній ділянці не здійснює.”

Прошу демонтировать незаконно установленные знаки.